Omron Electronics Inc-EMC Div
Produkt-Nr.:
XC5H4822ABYOMR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN DIN RCPT 48POS PCB RA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.764
$6.764
10
$6.11325
$61.1325
25
$5.77486
$144.3715
50
$5.63407
$281.7035
100
$5.3523
$535.23
250
$4.788912
$1197.228
500
$4.507199
$2253.5995
1000
$3.943792
$3943.792
2500
$3.74661
$9366.525
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 48 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | - |
| Termination | - |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | XC5 |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Number of Positions Loaded | All |
| Style | R |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | XC5H |