Torex Semiconductor Ltd
Produkt-Nr.:
XC6124E628MR-G
Hersteller:
Paket:
SOT-25-5
Charge:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.14
$1.14
10
$1.0222
$10.222
25
$0.96976
$24.244
100
$0.796765
$79.6765
250
$0.744762
$186.1905
500
$0.658179
$329.0895
1000
$0.519612
$519.612
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 1.6s Typical |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 2.8V |
| Supplier Device Package | SOT-25-5 |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Watchdog Circuit |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Torex Semiconductor Ltd |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | XC6124 |