Torex Semiconductor Ltd
Produkt-Nr.:
XC6806A42011-G
Hersteller:
Paket:
10-LGA-B01 (2.5x1.6)
Charge:
-
Beschreibung:
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 10LGA
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.577
$1.577
10
$1.41455
$14.1455
25
$1.33418
$33.3545
100
$1.13677
$113.677
250
$1.06742
$266.855
500
$0.934002
$467.001
1000
$0.77388
$773.88
2500
$0.75525
$1888.125
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 385mA |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 10-LGA-B01 (2.5x1.6) |
| Series | XC680x |
| Fault Protection | Over Current, Over Temperature, Reverse Current |
| Package / Case | 10-XFLGA |
| Voltage - Supply (Max) | 5.5V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Mfr | Torex Semiconductor Ltd |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | Current |
| Interface | USB |
| Base Product Number | XC6806 |