Torex Semiconductor Ltd
Produkt-Nr.:
XC9221A095MR-G
Hersteller:
Paket:
SOT-25-5
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CTRLR BUCK SOT25
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.33
$1.33
10
$1.18845
$11.8845
25
$1.12784
$28.196
100
$0.92644
$92.644
250
$0.86602
$216.505
500
$0.76532
$382.66
1000
$0.6042
$604.2
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Serial Interfaces | - |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Clock Sync | No |
| Supplier Device Package | SOT-25-5 |
| Number of Outputs | 1 |
| Duty Cycle (Max) | 100% |
| Function | Step-Down |
| Control Features | - |
| Series | - |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Mfr | Torex Semiconductor Ltd |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.8V ~ 16V |
| Base Product Number | XC9221 |