XFC300-347/480-277
ERP Power, LLC
Produkt-Nr.:
XFC300-347/480-277
Hersteller:
ERP Power, LLC
Beschreibung:
TRANSFORMER ISO 347/480V 300VA
Auf Lager : 14
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series XFC
Voltage - Secondary 277V
Type Autotransformer (Non-Isolated)
1st Connector Wire Leads
Voltage - Primary 347V, 480V