XFC450-347/480-277
ERP Power, LLC
Produkt-Nr.:
XFC450-347/480-277
Hersteller:
ERP Power, LLC
Beschreibung:
TRANSFORMER ISO 347/480V 450VA
Benutzer handbuch
Series XFC
Voltage - Secondary 277V
Type Autotransformer (Non-Isolated)
1st Connector Wire Leads
Voltage - Primary 347V, 480V