XFHCL11-R56M
XFMRS
Produkt-Nr.:
XFHCL11-R56M
Hersteller:
XFMRS
Beschreibung:
FIXED IND 560NH 28A 1.8 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 49A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 28 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.8mOhm Max
Inductance 560 nH