Zuhause / Coaxial Cables (RF) / X.FL-2LPP-068K1TS-A-585A
minImg
X.FL-2LPP-068K1TS-A-585A
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
X.FL-2LPP-068K1TS-A-585A
Beschreibung:
CBL ASSY X.FL PLUG-PLUG 23.03"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series X.FL
Length 23.03" (585.00mm)