Zuhause / Coaxial Cables (RF) / X.FL-2LPP-068K2TS-A-300
minImg
X.FL-2LPP-068K2TS-A-300
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
X.FL-2LPP-068K2TS-A-300
Beschreibung:
CBL ASSY X.FL PLUG-PLUG 11.811"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Obsolete
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series X.FL
Length 11.811" (300.00mm)