Zuhause / Coaxial Cables (RF) / X.FL-2LPP-068N2T-A-100
minImg
X.FL-2LPP-068N2T-A-100
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
X.FL-2LPP-068N2T-A-100
Beschreibung:
CBL ASSY X.FL PLUG-PLUG 3.937"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.13mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector X.FL Plug, Right Angle
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series X.FL
Length 3.937" (100.00mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style X.FL to X.FL
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz