Zuhause / Oscillators / XLH335026.000000I
minImg
XLH335026.000000I
IDT, Integrated Device Technology Inc
Produkt-Nr.:
XLH335026.000000I
Beschreibung:
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
Auf Lager : 8
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series XPRESSO™ FXO-HC33
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr IDT, Integrated Device Technology Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz