Zuhause / Oscillators / XLH735024.000000X
minImg
XLH735024.000000X
IDT, Integrated Device Technology Inc
Produkt-Nr.:
XLH735024.000000X
Beschreibung:
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series XPRESSO™ FXO-HC73
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr IDT, Integrated Device Technology Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 24 MHz