Zuhause / Oscillators / XLH73V027.000000I
minImg
XLH73V027.000000I
IDT, Integrated Device Technology Inc
Produkt-Nr.:
XLH73V027.000000I
Beschreibung:
XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ LVCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 35mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series XLH
Function Amplitude Control
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr IDT, Integrated Device Technology Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 27 MHz