XLM-10.4-M5-RT-USB
EarthLCD
Produkt-Nr.:
XLM-10.4-M5-RT-USB
Hersteller:
EarthLCD
Beschreibung:
10.4" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Touchscreen Resistive
Viewing Area 211.20mm W x 158.40mm H
Dot Pixels 800 x 600
Controller Type RTD2660H
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 10.4" (264.16mm)