XLM-12.1-M5-RT-USB
EarthLCD
Produkt-Nr.:
XLM-12.1-M5-RT-USB
Hersteller:
EarthLCD
Beschreibung:
12.1" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Touchscreen Resistive
Viewing Area 245.76mm W x 184.32mm H
Dot Pixels 1024 x 768
Controller Type RTD2660H
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 12.1" (307.8mm)