XLM-15.0-M5-RT-USB
EarthLCD
Produkt-Nr.:
XLM-15.0-M5-RT-USB
Hersteller:
EarthLCD
Beschreibung:
15.0" COLOR TFT INDUSTRIAL MONIT
Benutzer handbuch
Touchscreen Resistive
Viewing Area 304.13mm W x 228.09mm H
Dot Pixels 1024 x 768
Controller Type RTD2660H
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 15" (381.00mm)