XLR-16R2507-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
XLR-16R2507-R
Beschreibung:
CAP MODULE 500F 16.2V
Auf Lager : 22
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Height - Seated (Max) 6.925" (175.90mm)
Tolerance -5%, +20%
Lead Spacing -
Termination Screw Terminals
Voltage - Rated 16.2 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 16.386" L x 2.646" W (416.20mm x 67.20mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.7mOhm
Series XLR
Package / Case Module, Screw Terminals
Mfr Eaton - Electronics Division
Capacitance 500 F