Murata Electronics
Produkt-Nr.:
XM0825SF-TL1301
Hersteller:
Paket:
12-QFN (2.5x2.5)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC RF SWITCH SP3T 2.5GHZ 12QFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| IIP3 | - |
| Frequency Range | 800MHz ~ 2.5GHz |
| Circuit | SP3T |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 12-QFN (2.5x2.5) |
| Series | - |
| Package / Case | 12-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | - |
| Test Frequency | 2.5GHz |
| Mfr | Murata Electronics |
| Isolation | 19dB |
| Features | - |
| P1dB | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | AMPS, CDMA, GPS |
| Impedance | - |
| Base Product Number | XM0825SF |