Zuhause / LED Drivers / XR46004ETCTR-Q
minImg
XR46004ETCTR-Q
MaxLinear, Inc.
Produkt-Nr.:
XR46004ETCTR-Q
Hersteller:
MaxLinear, Inc.
Paket:
TO-252-5
Beschreibung:
IC LED DRVR LINEAR 600MA TO252-5
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Applications Automotive, Lighting
Voltage - Supply (Min) 5V
Topology -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package TO-252-5
Internal Switch(s) -
Number of Outputs 1
Series Automotive, AEC-Q100
Type Linear
Package / Case TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
Voltage - Supply (Max) 50V
Voltage - Output 75V
Mfr MaxLinear, Inc.
Frequency -
Dimming -
Package Tape & Reel (TR)
Current - Output / Channel 600mA