XS530B1NAM12
Schneider Electric
Produkt-Nr.:
XS530B1NAM12
Hersteller:
Schneider Electric
Beschreibung:
INDUCTIVE PROXIMITY SENSORS XS,
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Connector
Sensing Distance 0.394" (10mm)
Output Type NPN-NO, 3-Wire
Response Frequency -
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series -
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 12V ~ 24V