Omron Electronics Inc-EMC Div
Produkt-Nr.:
XW4M-10D1-V1DA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PLUG,SINGLE-ROW,STRAIGHT,GOLD,TH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.3645
$10.3645
10
$9.32805
$93.2805
30
$8.7875
$263.625
60
$8.562188
$513.73128
90
$8.336886
$750.31974
240
$7.435612
$1784.54688
450
$6.984951
$3143.22795
960
$6.533948
$6272.59008
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Insulation Height | 0.728" (18.50mm) |
| Contact Tail Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Header Orientation | Vertical |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Gold |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 8 A |
| Screw Size | - |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Plug Wire Entry | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Latches |
| Voltage - IEC | 160 V |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Positions Per Level | 10 |
| Number of Positions | 10 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Solder |
| Color | Black |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - IEC | 8A |
| Series | XW4M |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Tray |