Omron Electronics Inc-EMC Div
Produkt-Nr.:
XW4M-18D2-V1DS
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PLUG,DOUBLE-ROW,STRAIGHT,TIN REF
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.6165
$8.6165
10
$7.75865
$77.5865
35
$7.3093
$255.8255
70
$7.121742
$498.52194
105
$6.934364
$728.10822
245
$6.184728
$1515.25836
455
$5.809886
$2643.49813
945
$5.43476
$5135.8482
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Insulation Height | 0.728" (18.50mm) |
| Contact Tail Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Header Orientation | Vertical |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 2 |
| Current - UL | 8 A |
| Screw Size | - |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Plug Wire Entry | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Latches |
| Voltage - IEC | 160 V |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Positions Per Level | 9 |
| Number of Positions | 18 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Solder |
| Color | Black |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - IEC | 8A |
| Series | XW4M |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Tray |