Omron Electronics Inc-EMC Div
Produkt-Nr.:
XW4M-20D1-H1DA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PLUG,SINGLE-ROW,RIGHT-ANGLE,GOLD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$10.678
$10.678
15
$9.461364
$141.92046
30
$9.0972
$272.916
45
$8.733246
$392.99607
90
$8.248109
$742.32981
240
$7.520362
$1804.88688
450
$7.035168
$3165.8256
945
$7.034778
$6647.86521
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Insulation Height | 0.250" (6.35mm) |
| Contact Tail Length | - |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Header Orientation | 90°, Right Angle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | Gold |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 8 A |
| Screw Size | - |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Plug Wire Entry | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Latches |
| Voltage - IEC | 160 V |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Positions Per Level | 20 |
| Number of Positions | 20 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | Solder |
| Color | Black |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - IEC | 8A |
| Series | XW4M |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Package | Tray |