Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
XW5G-P1.5-1.1-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
GRD TB PUSHIN 1.5MM 1:1 2TIER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 8mm |
| Termination Style | Push In |
| Color | Green, Yellow |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 3.5mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 2 |
| Series | XW5 |
| Type | Ground, Earth |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.14-1.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 14-26 AWG |
| Base Product Number | XW5G-P1 |