Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
XW5G-S16-1.1-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
GROUNDTB SCREW 16MM 1:1 1TIER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.799
$11.799
10
$10.3816
$103.816
25
$9.79184
$244.796
50
$9.32007
$466.0035
100
$9.143085
$914.3085
250
$7.96328
$1990.82
500
$7.668362
$3834.181
1000
$7.45104
$7451.04
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 15mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Green, Yellow |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 12.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | XW5 |
| Type | Ground, Earth |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 1.5-16mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 4-14 AWG |
| Base Product Number | XW5G-S16 |