Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
XW5G-S4.0-1.1-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
GROUNDTB SCREW 4MM 1:1 2TIER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.5995
$11.5995
10
$10.20395
$102.0395
25
$9.62426
$240.6065
50
$9.16028
$458.014
100
$8.986335
$898.6335
250
$7.82686
$1956.715
500
$7.536958
$3768.479
1000
$7.32336
$7323.36
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 9mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Green, Yellow |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 6.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 2 |
| Series | XW5 |
| Type | Ground, Earth |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.14-6mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-26 AWG |
| Base Product Number | XW5G-S4 |