Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
XW5G-S6.0-1.1-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
GROUNDTB SCREW 6MM 1:1 1TIER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.0395
$7.0395
10
$5.5499
$55.499
25
$5.27972
$131.993
50
$4.79218
$239.609
100
$4.60275
$460.275
250
$4.06125
$1015.3125
500
$3.7905
$1895.25
1000
$3.51975
$3519.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 11mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Green, Yellow |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 8.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | XW5 |
| Type | Ground, Earth |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.2-10mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-24 AWG |
| Base Product Number | XW5G-S6 |