Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
XW5T-P1.5-2.2-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
TERMBLK PUSHIN 1.5MM 2:2 1TIER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.3795
$4.3795
10
$3.97765
$39.7765
25
$3.7677
$94.1925
50
$3.68011
$184.0055
100
$3.50493
$350.493
250
$3.066828
$766.707
500
$2.9792
$1489.6
1000
$2.541088
$2541.088
2500
$2.365842
$5914.605
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 8mm |
| Termination Style | Push In |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 3.5mm |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 17.5 A |
| Number of Levels | 1 |
| Series | XW5 |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.14-1.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 14-26 AWG |
| Base Product Number | XW5T-P1 |