Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
XW5T-P4.0-1.1-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
TERM BLK PUSHIN 4MM 1:1 2TIER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$7.391
$7.391
10
$6.33365
$63.3365
25
$6.04428
$151.107
50
$5.43343
$271.6715
100
$5.14406
$514.406
250
$4.66184
$1165.46
500
$4.340341
$2170.1705
1000
$4.099212
$4099.212
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Push In |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 6.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 28 A |
| Number of Levels | 2 |
| Series | XW5 |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.25-6mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-24 AWG |
| Base Product Number | XW5T-P4 |