Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
XW5T-S16-1.1-1
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TERMBLK SCREW 16MM 1:1 1TIER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.517
$6.517
10
$5.1357
$51.357
25
$4.88528
$122.132
50
$4.43441
$221.7205
100
$4.25904
$425.904
250
$3.75801
$939.5025
500
$3.507476
$1753.738
1000
$3.256942
$3256.942
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 15mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 12.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 76 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 85 A |
| Series | XW5 |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 1000V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 1.5-16mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 4-14 AWG |
| Base Product Number | XW5T-S16 |