Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
XW5T-S4.0-1.1-2
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TERMBLK SCREW 4MM 1:1 2TIER
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.8805
$5.8805
10
$4.484
$44.84
25
$4.19976
$104.994
50
$3.73312
$186.656
100
$3.651895
$365.1895
250
$3.367826
$841.9565
500
$3.04323
$1521.615
1000
$2.698332
$2698.332
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 9mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 6.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 32 A |
| Number of Levels | 2 |
| Current - UL | 30 A |
| Series | XW5 |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.14-6mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-26 AWG |
| Base Product Number | XW5T-S4 |