Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
XW6T-COM1.5X16BL
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
COM TERM BLK 1_5MM 16PN BLUE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$14.9815
$14.9815
10
$14.38205
$143.8205
25
$13.88292
$347.073
50
$13.3836
$669.18
100
$12.984125
$1298.4125
250
$12.734446
$3183.6115
500
$12.616152
$6308.076
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 55°C |
| Number of Positions | 16 |
| Stripping Length | - |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Terminal - Width | 16.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 1.232" (31.30mm) |
| Current - IEC | 17.5 A |
| Number of Levels | 1 |
| Series | XW6T |
| Type | Middle |
| Length | 3.071" (78.00mm) |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Housing Color | - |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 500 V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 1.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Base Product Number | XW6T-CO |