VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y0007100K000T9L
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 100K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$34.352
$34.352
10
$30.21475
$302.1475
25
$27.54164
$688.541
50
$26.12956
$1306.478
100
$25.188395
$2518.8395
250
$24.002358
$6000.5895
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.336" (8.53mm) |
| Tolerance | ±0.01% |
| Size / Dimension | 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) |
| Temperature Coefficient | ±2ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 100 kOhms |
| Series | S |
| Power (Watts) | 0.6W |
| Package / Case | Radial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |