Y0014526R320A0L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y0014526R320A0L
Hersteller:
VPG Foil Resistors
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 526.32 OHM 1/5W 0.05% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Temperature Coefficient ±8ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 526.32 Ohms
Series VMTA55
Power (Watts) 0.2W, 1/5W