Y002580R3100B0L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y002580R3100B0L
Beschreibung:
RES 80.31 OHM 1/2W .1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.000" L (9.53mm x 25.40mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 80.31 Ohms
Series H
Power (Watts) 0.5W, 1/2W