Y0106866K000B0L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y0106866K000B0L
Beschreibung:
RES 866K OHM 0.7W 0.1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 866 kOhms
Series H
Power (Watts) 0.7W