Y01101M50000B0L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y01101M50000B0L
Beschreibung:
RES 1.5M OHM 1.1W 0.1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.500" Dia x 1.500" L (12.70mm x 38.10mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 1.5 MOhms
Series H
Power (Watts) 1.1W