Y011925K0000T9L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y011925K0000T9L
Beschreibung:
RES CHAS MNT 25K OHM 0.01% 7W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.450" (11.43mm)
Tolerance ±0.01%
Size / Dimension 1.030" L x 0.312" W (26.16mm x 7.93mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Screw Holes
Resistance 25 kOhms
Series VPR7Z
Power (Watts) 7W