Y0716100R000B0L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y0716100R000B0L
Hersteller:
VPG Foil Resistors
Beschreibung:
RES 100 OHM .3W .1% RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension -
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 100 Ohms
Series H
Power (Watts) 0.3W