VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y073410R0000B9L
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 10 OHM 10W 0.1% RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$72.219
$72.219
10
$63.9654
$639.654
25
$58.8069
$1470.1725
50
$55.71199
$2785.5995
100
$53.648495
$5364.8495
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.803" (20.40mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Size / Dimension | 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm) |
| Temperature Coefficient | ±2ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 10 Ohms |
| Series | VFP-4 |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Number of Terminations | 4 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |