Y085610R0000E9W
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y085610R0000E9W
Beschreibung:
VCS1625P 10R000 TCR2 0.2% S W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±0.2%
Size / Dimension 0.160" L x 0.250" W (4.10mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Resistance 10 Ohms
Series VCS1625P
Power (Watts) 1W