Y0925330R000J0L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y0925330R000J0L
Paket:
TO-220-2
Beschreibung:
RES 330 OHM 5% 8W TO220-2
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.845" (21.46mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220-2
Resistance 330 Ohms
Series VPR220
Power (Watts) 8W