VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y09441R00000B9L
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RES 1 OHM 10W 0.1% RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$71.3165
$71.3165
10
$63.16265
$631.6265
25
$58.06856
$1451.714
50
$55.01241
$2750.6205
100
$52.974945
$5297.4945
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 1.024" (26.01mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Size / Dimension | 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm) |
| Temperature Coefficient | ±2ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 1 Ohms |
| Series | VCS332 |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Number of Terminations | 4 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |