Y11193R20000F9W
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y11193R20000F9W
Beschreibung:
RES SMD 3.2 OHM 1% 1/4W 1610
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.040" (1.02mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.160" L x 0.100" W (4.06mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 3.2 Ohms
Series VCS1610Z
Power (Watts) 0.25W, 1/4W