Y11723K92000A9W
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y11723K92000A9W
Beschreibung:
RES SMD 3.92K OHM 1/10W 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 3.92 kOhms
Series VSM
Power (Watts) 0.1W, 1/10W