Y145311K5384V0L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y145311K5384V0L
Hersteller:
VPG Foil Resistors
Beschreibung:
RES 11.5384K OHM 0.6W 0.005% RAD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.336" (8.53mm)
Tolerance ±0.005%
Size / Dimension 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 11.5384 kOhms
Series Z
Power (Watts) 0.6W