Y14553K50000A0W
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y14553K50000A0W
Hersteller:
VPG Foil Resistors
Paket:
1506
Beschreibung:
RES SMD 3.5K OHM 0.05% 1/5W 1506
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.05%
Size / Dimension 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Temperature Coefficient ±2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1506
Resistance 3.5 kOhms
Series VSM
Power (Watts) 0.2W, 1/5W