Y14670R50000B9L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y14670R50000B9L
Beschreibung:
RES 0.5 OHM 10W 0.1% RADIAL
Auf Lager : 24
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 500 mOhms
Series VCS332Z
Power (Watts) 10W