Y1481100R000B0L
VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y1481100R000B0L
Beschreibung:
RES 100 OHM 10W 0.1% RADIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 1.063" (27.00mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 1.339" L x 0.210" W (34.00mm x 5.33mm)
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 100 Ohms
Series VCS331Z
Power (Watts) 10W