VPG Foil Resistors
Produkt-Nr.:
Y14860R00010F9R
Hersteller:
Paket:
5930
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CSM5930A 0R0001 1.0% S T 130800
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.793
$2.793
10
$2.48045
$24.8045
25
$2.29976
$57.494
50
$2.16467
$108.2335
100
$1.894015
$189.4015
250
$1.623474
$405.8685
500
$1.352895
$676.4475
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.102" (2.60mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.591" L x 0.299" W (15.00mm x 7.60mm) |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5930 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 0.1 mOhms |
| Series | CSM5930A |
| Power (Watts) | 15W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |